Moda jest sztuką
i wyrazem indywidualizmu

CartelPanda.pl

Sklep Arkadiusza Tańcula

Sklep Cartel Panda został stworzony przez Arka Tańculę – celebrytę, aktora i zawodnika Fame MMA , który od lat związany jest ze sportem i wyczynowymi treningami.  Marka Cartel Panda powstała z myślą o osobach poszukujących komfortowej w noszeniu, a jednocześnie niebanalnej, oryginalnej odzieży sportowej przeznaczonej do treningów, ale i do noszenia na co dzień, m. in. w przestrzeni miejskiej.

Nasza oferta

Odzieżowe inspiracje znajdą tu zarówno osoby, które wolą klasyczne ubrania sportowe, jak i te, dla których przede wszystkim liczy się oryginalność i wysoka jakość materiałów. Dresy w klasycznych barwach przeplatają się z nietuzinkowymi błękitami, turkusami, czy fioletami. W naszej ofercie możecie znaleźć  m.in. bluzy  będące dobrym uzupełnieniem indywidualnych stylizacji, t-shirty, spodenki czy sportowe czapki.

Miejskie podboje, rekreacyjne spacery, wędrówki, jogging, wyjścia do pubu, do kina, kilkudniowe wypady za miasto – wszystkie te sytuacje łączą się zazwyczaj z noszeniem sportowych ubrań. Odzież sportowo-miejska dostępna w naszym sklepie będzie odpowiednia niemal na każdą okazję.

„Moda to nic innego jak sposób wyrażania samego siebie bez konieczności mówienia.” – Rachel Zoe

DARMOWA DOSTAWA
DARMOWA DOSTAWA

od kwoty 250 zł

DARMOWE ZWROTY
DARMOWE ZWROTY

Płatności za zwroty realizowane do 30 dni

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności

Szybkie i bezpieczne bramki płatności PauU

Gwarancja jakości
Gwarancja jakości

Szyjemy w Polsce z najlepszych materiałów na rynku.